Opaski jubilerskie, takie jak bransoletki, to jedne z najczęściej noszonych akcesoriów. Co więcej, nie tylko na dłoniach, ale także… na nogach. Wiele kobiet uważa małą biżuterię poruszającą się lekko w takich krokach za absolutny must-have swojej letniej mody. Ale czy służą innym celom niż estetyka? Jakie znaczenie ma łańcuszek na nodze? Czy pod powierzchnią atrakcyjnej biżuterii można dostrzec głębszą symbolikę….

CZY MOŻESZ WYJAŚNIĆ, CO OZNACZA ŁAŃCUCH NA NOGI I CZY JEST NADAL OBECNY?

Jest prawdopodobne, że wiele osób będzie zaskoczonych definicją, co to znaczy mieć łańcuch wokół nogi. Dawno, dawno temu, odpowiedzią na pytanie, co oznaczał łańcuch, była rozwiązłość seksualna i chęć angażowania się w poligamiczne związki partnerskie. Obecnie jednak takiej symbolice przypisuje się niewielkie lub żadne znaczenie, a wręcz jest zapominana lub ignorowana. Wreszcie, łańcuszek na nogę to modny, elegancki i atrakcyjny wizualnie dodatek, który panie wybierają do noszenia, szczególnie latem. Ponadto bransoletki są dostępne w różnych stylach, w tym łańcuszkach, stringach i koralikach, i są noszone jedynie ze względu na ich estetyczny wygląd, a nie dla ich symbolicznego znaczenia.

STYLOWYM DODATKIEM NA LATO JEST BRANSOLETKA NA NOGI.

To, co reprezentuje łańcuch na nodze, nie powinno być traktowane poważnie w żadnym momencie. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy ze znaczenia tego wyrażenia, dlatego nie ma sensu go promować. Para bransoletek na nogi może być noszona przez każdego, kto chce dodać wyjątkowego akcentu swojemu letniemu zestawowi. Co więcej, rosnąca odmiana daje fantastyczne szanse! W efekcie porzucmy przestarzałą symbolikę i postawmy na współczesną, modną biżuterię.