Chcesz się godnie prezentować w stroju, ale nie masz pewności, jaki garnitur wybrać? W akcji doradzimy, które czasomierze lepiej sprawdzą się na uroczystą okazję, a które do noszenia na co dzień.

PROSTY I ELEGANCKI MĘSKI ZEGAREK NA GARNITUR

Podejmijcie decyzję o wyrafinowanym guście, aby dalej się bawić Przesadzony zegarek i blichtr zegarkowy, liczba zegarków i blichtrów, liczba wyprodukowanych zegarków, a uzyskamy efekt komediowy, a wolelibyśmy piękne lub zbyt dobrze wykonane wyniki. Aby wprowadzić tarczę ze smukłymi akcentami, wystarczy skromny klasyczny odcień zmieszany z jasnym srebrnym lub złotym akcentem. Dokonując takiego wyboru, demonstrujemy nasze wyrafinowanie i dobry gust.

JAKI ZEGAREK KUPIĆ DO SWOJEGO GARNITURU? CZY WYBRAŁEŚ SKÓRZANY PASEK CZY BRANSOLETKĘ?

Pytanie testowe, jakie programy nosisz, brzmi, czy wolimy zegarek na pasku do spodni czy bransoletce. To od mężczyzn zależy, który zegarek garniturowy im się podoba – polecam zegarki ze sprawdzonymi paskami lub o mocno sportowym wyglądzie. Czasami może służyć jako źródło do modyfikacji tradycyjnej konwencji konwencji klasycznej, jednak czasami pojawia się w tym zakresie spór. W przygotowaniu są lepsze, przyszłościowe zegarki z doświetlającymi danymi taktycznymi dla innych zegarków.

A może piękny męski zegarek do garnituru z twardego drewna?

Coraz większą popularnością cieszą się również zegarki. Niektóre z nich, o tradycyjnym kroju, będą świetnie wyglądać z garniturem, zwłaszcza jeśli dodamy do tego dodatki w postaci zegarka (muszka, krawat czy buty).

JAKI ZEGAREK GARNITUROWY PREFERUJESZ: TRADYCYJNY CZY CYFROWY?

Pod tym względem preferowane są również tradycje – tradycyjne zegarki z bokami, których boki są znacznie bardziej majestatyczne i ponadczasowe niż zegarki cyfrowe, i często mówi się, że są one „bezduszne”. Może coś w tym jest, a może po prostu nie pasowaliby do klasycznego zestawu.

Mamy nadzieję, że ten post pomoże uzupełnić kolekcję męskich zegarków garniturowych!