Zaręczyny to bardzo ważny moment w życiu każdej pary. Zapowiadają początek nowej, zjednoczonej podróży życiowej, która przyniesie wiele niespodzianek, zmagań i trudnych wyzwań. Kiedy następuje ta odpowiednia chwila? Często mówi się, że po około pięciu wspólnych latach mężczyzna powinien pomyśleć o wybraniu idealnego pierścionka zaręczynowego dla swojej ukochanej. Należy jednak pamiętać, że nie istnieje żadna reguła, którą trzeba się kierować.  Miłość  jest nieprzewidywalna i czasami nawet po upływie 10 lat, pary nie są gotowe na ślub. Z drugiej zaś strony, niejednokrotnie decyzja o zaręczynach zapada już po kilku miesiącach związku. Różnica ta wynika jedynie ze światopoglądu zakochanych. Jedni uważąją, że ślub jest sprawą priorytetową i nie należy z nim czekać, inni wolą cieszyć się życiem bez takiego zobowiązania. Nie sposób doszukać się odpowiedzi na pytanie: czy to właściwy czas? Serce powinno to wiedzieć.

Jak przygotować się do zaręczyn?

W tym wielkim dniu wszystko musi być idealne: nastrój, wybrane miejsce i oczywiście fascynujący pierścionek zaręczynowy. W końcu to symbol jednej z najpiękniejszych obietnic, więc jego wybór musi być niezwykle trafny. Decydując się na zakup biżuterii takiej jak pierścionki zaręczynowe czy obrączki, zwracaj uwagę na ich niepowtarzalny wygląd, ale także trwałość. Następnie wybierz wymarzony krajobraz: góry, morze bądź pięknie udekorowany salon z mnóstwem świec, ulubionym winem i romantycznym filmem. Dokładaj wszelkich starań, aby twoja pełna wzruszenia ukochana, mogła z zachwytem powiedzieć „tak”!

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy?

Dziś sklepy jubilerskie pękają w szwach od różnorodności fasonów, wzorów i niezwykłych barw pierścionków zaręczynowych. Przy wyborze przed wszystkim zwróć uwagę na trwałość biżuterii oferowanej przez danego jubilera oraz jakość obsługi. W sklepie SAVICKI możesz bezpłatnie zamówić miernik, aby poznać rozmiar pierścionków. W podjęciu ostatecznej decyzji, pomogą Ci profesjonalni konsultanci. Wybierając tak ważną biżuterię, postaw na wygodę, jakość i piękno!