Obrączki ślubne to ważna pozycja na liście rzeczy do zrobienia młodej pary. W porównaniu z organizacją dużej imprezy wydaje się to być drobnym szczegółem. Z kolei złote krążki będą z nami do końca życia. W rezultacie muszą być dobierani niemal tak starannie, jak partner! Czego powinieneś szukać? Ważną cechą jest soczewka w pierścieniu.

ZAPEWNIJ KOMFORT Z OBIEKTYWAMI

Obrączki mają wyraźny kształt zwany profilem. Ma to wpływ zarówno na estetykę, jak i komfort noszenia. Najczęściej spotykane są płaskie, sfazowane, półkoliste, wklęsłe i okrągłe. W końcowym typie dysku pojawia się soczewka w pierścieniu. Oznacza to, że przekrój pierścienia ma kształt elipsy.

Jaki jest jego cel? Ilość metalu w kontakcie z korpusem jest zmniejszona dzięki zaokrąglonym bokom. Dzięki temu soczewka w pierścieniu chroni przed otarciami, uciskiem i otarciami. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie martwiąc się o to, jak niewygodna jest obrączka. Choć może się to wydawać oczywiste, noszenie bolesnej biżuterii na co dzień jest problematyczne. Zwłaszcza, że ​​pierścionek reprezentuje nasze małżeństwo.

OBIEKTYW BYŁ OBSERWOWANY, WIĘC BYŁO ŁADNIE

Jeśli chodzi o obrączki, najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest wygoda. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, każda para chce, aby byli atrakcyjni. I słusznie, biorąc pod uwagę, że będzie się na nie gapić przez kilka następnych dziesięcioleci. To kwestia osobistych preferencji, jeśli chodzi o estetykę. Z drugiej strony soczewka pierścieniowa jest atrakcyjną opcją dla większości ludzi.

Ma wygląd delikatnej biżuterii dzięki zaokrągleniu. Ten efekt jest lubiany przez wiele kobiet. Soczewka jest popularna wśród tych, którzy preferują subtelne dodatki lub nie noszą biżuterii na co dzień.

A jeśli ten profil nam się nie podoba, ale cenimy sobie wygodę? Warto wybrać tarcze o węższym profilu. Soczewka w obrączce jest szczególnie przydatna przy szerokich obrączkach. Powierzchnia metalu stykającego się z korpusem jest znacznie mniejsza w przypadku tarczy mniejszej niż 5 mm niż w przypadku szerszych pierścieni.

PIERŚCIONKI DO SOCZEWEK

Pierścienie soczewkowe cieszą się dużą popularnością ze względu na wygodę jaką zapewniają. Soczewka pierścienia to nic innego jak wirowanie po wewnętrznej stronie, zapobiegające całkowitemu przyleganiu pierścienia do skóry. Dzięki temu pierścienie soczewkowe doskonale dopasowują się do dłoni, nie sprawiają problemów osobom z opuchniętymi palcami, a po prostu ułatwiają proces nakładania i zdejmowania ozdoby z palca. Pierścionki soczewkowe można znaleźć w prawie każdym projekcie obrączek; jednak soczewka jest zwykle uformowana w pierścienie szersze niż 4 mm, ponieważ nie jest to konieczne w węższych modelach.

Pierścień w soczewce

Pierścionek z soczewką jest bezsprzecznie przydatny do noszenia tej pięknej i znaczącej biżuterii na co dzień. Zaleca się, aby osoby, które chcą nosić szerszy pierścionek, przeszły tę procedurę. Pierścień obiektywu jest znacznie lżejszy i łatwiejszy do usunięcia i wymiany. Ponieważ ta biżuteria będzie wystawiona na działanie pary przez wiele lat, powinna być nie tylko piękna, ale także wygodna w noszeniu. Jednak to Twoja osobista preferencja – każda obrączka, z soczewką lub bez, reprezentuje wieczną miłość i oddanie. W efekcie zaprojektuj swoją biżuterię ślubną w taki sposób, aby za każdym razem, gdy na nią spojrzysz, będzie Ci ciepło!